Szana-Maraton 2015 Eredmények

KAJAKOK
Helyezés Befutási idő Kategória Nevek
1 02:05:22 K1 Tisza Dávid
2 02:06:44 K1 Vidács Damian
3 02:10:55 K1 Gulyás István
4 02:11:59 K1 Timár Zoltán
5 02:14:30 K1 Bordács Imre
6 02:32:20 K1 Gromann Richárd
1 01:54:05 K2 Süvegh András, Pálfi Máté
2 02:20:25 K2 Sztojcsev Mercédesz, Rostás Máté
1 02:19:12 SEAK-F1 Turi Attila
2 02:30:25 SEAK-F1 Benke Kálmán
3 02:31:20 SEAK-F1 Nemes Cristian
4 02:53:55 SEAK-F1 id. Szomorjai Ferenc
5 02:57:20 SEAK-F1 Mihályfi Gábor
6 02:57:25 SEAK-F1 Sáfrány Zsigmond
7 03:12:06 SEAK-F1 Katona Gábor
1 02:52:48 SEAK-N1 Regele Barbara
2 03:12:05 SEAK-N1 Gohér Tímea
1 02:05:25 TK-F1-50- Molnar Rajmond
2 02:19:10 TK-F1-50- Németh Geiza
3 02:28:32 TK-F1-50- Sebastian Iovanel
4 02:28:33 TK-F1-50- Tamás Marcel
5 02:29:15 TK-F1-50- Basa Zsolt
6 02:48:50 TK-F1-50- Karsza László
1 02:22:20 TK-F1-50+ Herbei Ban
2 02:24:30 TK-F1-50+ Kristóf Tibor
3 02:27:15 TK-F1-50+ Neumann Gergely
4 02:30:20 TK-F1-50+ Skoda Tamás
5 02:42:30 TK-F1-50+ Szecsődi András
1 02:03:42 TK-F2 Belecciu Mihai, Cernescu Marius
2 02:05:27 TK-F2 Horák Attila, Kovács Jocek
3 02:05:32 TK-F2 Bodovics Gábor, Metzger Péter
4 02:12:20 TK-F2 Sándor Tamás, Fehér László
5 02:19:11 TK-F2 Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter
1 02:27:35 TK-N1-50- Angyal Brigitta
1 03:36:33 TK-N1-50+ Tóth Emese
2 03:41:30 TK-N1-50+ Kristó Márta
3 03:45:40 TK-N1-50+ Sárdi Anett
1 02:03:43 TK-N2 Fekete Csenge, Angyal Villő
1 02:04:02 TK-V2 Bálas Andrada, Babos Claudiu
2 02:08:58 TK-V2 Fekete Melinda, Fekete István
3 02:11:32 TK-V2 Nagy Fanni, Nagy Árpád
4 02:11:38 TK-V2 Budaházy Eszter, Kolb Tamás
5 02:26:20 TK-V2 Vince Petra, Vince Róbert
6 02:37:05 TK-V2 Fekete Zsófia, Rácz Dominik
7 02:52:30 TK-V2 Vajda Máté Csaba, Szabó Veronika

 

Kenuk
Helyezés Befutási idő Kategória Nevek
1 02:51:24 C1 20. Lakner Zita
1 02:24:23 TC-2 2. Pétervári Pál, Süvegh László
2 02:24:26 TC-2 3. Pataki András, Farkas Péter
3 02:26:27 TC-2 5. Tóth János, Odor Csaba
4 02:27:15 TC-2 6. Tóth Péter Árpád, Iványi zoltán
5 02:36:20 TC-2 12. Balogh Gábor, Angyal Henrik
6 02:47:04 TC-2 18. Foki Vilmos, Denke Sándor
7 02:52:23 TC-2 22. Fekete Gábor, Romada Péter
8 03:03:40 TC-2 28. László Csaba, Barazutti László
1 02:27:25 TC-3 7. Somogyi Zsolt, Fábián Marianna, Paulcsik János
2 02:27:48 TC-3 8. Jakab Gábor, Úri Tamás, Jakab Péter
3 02:34:10 TC-3 10. Sándor Dániel,Szabó Attila,Jenei László
4 02:36:00 TC-3 11. Horváth Attila, Lillik Zoltán, Sánta Tamás
5 03:04:52 TC-3 29. Vígh Géza, Szabó László, Rukkel László
6 - TC-3 32. Balogh László, Balogh Máté, Balogh Balázs
1 02:23:25 TC-4 1. Koppányi László, Virág Attila, Kiss Csaba, Polgár Ferenc
2 02:24:49 TC-4 4. Adolf Balázs, Sallai Márk, Horváth Márton, Lenchés Márton
3 02:32:10 TC-4 9. Csákó István, Ifj.Csákó István, Márton Balczer Rapcsák László
4 02:37:42 TC-4 13. Pallag György, if.Metzger Tibor, Metzger Tibor,Gyömbér Zsolt,
5 02:54:30 TC-4 24. Deák Csaba, Bézi Ferenc, Krisztián Gergő, Horváth János
6 02:57:10 TC-4 26. Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szomor Julianna,Szikora Tibor
7 03:01:50 TC-4 27. Vona Zsombor, Vona Ágoston, Vona Csaba Béla, Vona Csaba
8 03:28:45 TC-4 33. Kocsis Viktória, Juhászné K.Mónika, Ifj.Juhász István, Juhász István
1 02:40:48 TC-V2 14. Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Gyula,
2 02:41:10 TC-V2 15. Koch Marianne, Rozgonyi László
3 02:42:10 TC-V2 17. Aipliné Tóth Ilona, Ailpi Sándor
4 02:51:10 TC-V2 19. Faltusz Robert, Kószás Estilla
5 02:52:22 TC-V2 21. Árgyelán Adrienn, Czene Ferenc Kormorán Búváriskola
6 02:54:42 TC-V2 23. Varga Béla, Hargitai Katalin
7 02:56:15 TC-V2 25. Salzer Tünde, Szatmári József
8 03:15:30 TC-V2 30. Csizmár Orsolya, Mészáros Bence
9 03:25:22 TC-V2 31. Pozsonyi Gabriella, Horváth Csaba
1 02:41:35 TC-V2 RODEO 16. Horváthné Kovács Katalin, Horváth Antal
       
       
Friss túrázók
    TK-F1 1. Basa László
    TC-F2 2. Klemencz Henrik Kállai Kristóf
    TC-V2 3. Pörnyeszi György, Pörnyeszi Györgyné
    TC-3 4. Szomorjai Péter, Szomorjai Tamás, Kajdácsi Erika
    TC-4 5. Szomorjai Ferenc, Szomorjai Bálint, Szomorjai Benedek, Szomorjai Barnabás
    TC-F2 6. Szín Sándor, Szín Soma Sándor
    TC-V2 7. Wachler Edit, Barta Csaba
    TK-F1 8. Vad János
    TK-F1 9. Török Géza Péter
    TC-V2 10. Mizithropulu Andrea, Mizithropulu Tamás
    STAN UP PADDLING 11. Parti Zoltán