Bankháza-Regatta 2015 eredmények

KATEGÓRIA IDŐ NÉV
Egyéb 02:11:17 Varga Zoltán, Báki Zsolt, Feigl Balázs, Harton Gábor, Gránicz Péter
Egyéb 02:19:13 Nagy Feri, Dr. Diamant János, Fegyó János, Selmeczi Ferenc, Egyed Ákos
Egyéb 02:29:37 Csimma Roland junior, Csimma Roland senior, Jeney Anna, Jeney Ákos, Jeney László
Egyéb 02:43:05 Vámos László, Vámos László, Vámos Dávid, Baróczy Péter, Baróczy An
Sárkány 01:49:52 SÁRKÁNYHAJÓ
Tengeri kajak Férfi 1 01:38:45 Bacsa György
Tengeri kajak Férfi 1 01:46:18 Szekeres Miklós
Tengeri kajak Férfi 1 01:48:36 Nemes Cristian
Tengeri kajak Férfi 1 01:55:52 Teller Gábor
Tengeri kajak Férfi 1 02:00:43 Czukor Zoltán
Tengeri kajak Férfi 1 02:02:17 id. Szomorjai Ferenc
Tengeri kajak Férfi 1 02:08:54 Oszvald Gábor
Tengeri kajak Férfi 1 02:19:08 Horváth Ádám
Tengeri kajak Férfi 1 02:22:49 Potoniec Péter
Tengeri kajak Férfi 1 02:31:26 Valentovics Zoltán
Tengeri kajak Női 1 01:55:25 Marosffy Orsolya
Tengeri kajak Női 1 01:58:33 Regele Barbara
Tengeri kajak Női 1 02:00:58 Ökrös Gabriella
Túrakajak Férfi 1 50- (50 cm-nél keskenyebb nem versenykajak) 01:39:26 Nagy Árpád
Túrakajak Férfi 1 50- (50 cm-nél keskenyebb nem versenykajak) 01:39:39 Földi Viktor
Túrakajak Férfi 1 50- (50 cm-nél keskenyebb nem versenykajak) 01:41:50 Sebastian IOVANEL
Túrakajak Férfi 1 50- (50 cm-nél keskenyebb nem versenykajak) 01:48:52 Vigh János
Túrakajak Férfi 1 50- (50 cm-nél keskenyebb nem versenykajak) 01:57:17 Basa Zsolt
Túrakajak Férfi 1 50+ (50 cm-nél szélesebb kajak) 01:46:29 Neumann Gergely
Túrakajak Férfi 1 50+ (50 cm-nél szélesebb kajak) 01:47:10 Szabadkai Gábor
Túrakajak Férfi 1 50+ (50 cm-nél szélesebb kajak) 01:48:38 Kalocsai Sándor
Túrakajak Férfi 1 50+ (50 cm-nél szélesebb kajak) 01:51:26 Kristóf Tibor
Túrakajak Férfi 1 50+ (50 cm-nél szélesebb kajak) 02:11:32 Horváth János
Túrakajak Férfi 1 50+ (50 cm-nél szélesebb kajak) 02:15:05 Dr. Kapitány József
Túrakajak Férfi 2 01:33:16 Cernescu Marius, Belecciu Mihai
Túrakajak Férfi 2 01:36:06 Fehér László , Sándor Tamás
Túrakajak Férfi 2 01:37:11 Kovács József, Horák Attila
Túrakajak Női 1 50- (50 cm-nél keskenyebb nem versenykajak) 01:48:49 Bianca Balas
Túrakajak Női 1 50- (50 cm-nél keskenyebb nem versenykajak) 01:48:54 Fekete Melinda
Túrakajak vegyes 2 01:43:23 Vince Petra, Vince Robert
Túrakenu 3 – nyílt 01:51:59 Jakab Gábor, Maróti István, Úri Tamás
Túrakenu 3 – nyílt 01:52:57 Mészáros Bence, Kiss Bence, Kiss Péter
Túrakenu 3 – nyílt 01:53:24 Csákó István Rapcsák László Ifj Csákó istván
Túrakenu 3 – nyílt 01:54:05 Angyal Vince, Angyal Henrik, Balogh Gábor
Túrakenu 3 – nyílt 02:02:20 Kovács Balázs, Gyömbér Zsolt, Metzger Tibor
Túrakenu 3 – nyílt 02:12:22 Dudás Medárd Krekó Sándor Juhász István
Túrakenu 3 – nyílt 02:12:25 Siket Gábor, Sóti András, Siket2 Gábor
Túrakenu 3 – nyílt 02:34:57 Schenk József, Szabó Zoltán, Losonczi Dénes
Túrakenu 3 – nyílt 02:42:34 Mókos Emese, Oszvald Klaudia, Adamov András
Túrakenu 4 – nyílt 01:59:45 Kopis Beáta, Jónás Ádám, Jónás Zoltán, Varga Tamás
Túrakenu 4 – nyílt 02:11:48 Fehér Gabriella, Boros Zsuzsanna, Szomor Julianna, Szikora Tibor
Túrakenu 4 – nyílt 02:14:45 Schrauf Zsombor, Vince Renáta, Schrauf László, Schrauf István
Túrakenu 4 – nyílt 03:45:32 Fakan Netti, Fakanné Virág Anikó, Zsadányi Viktor, Zsadányi Viktor Tamás
Túrakenu 4 – nyílt 03:46:32 Zsadányi Ádám, Csengeri Dorottya, Zsadányi Andrea, Papp János
Túrakenu Férfi 2 01:46:54 Pataki András-Farkas Péter
Túrakenu Férfi 2 01:48:43 Kakas Tamás, Pobori Krisztián
Túrakenu Férfi 2 01:49:55 Szabó Attila, Sándor Dániel
Túrakenu Férfi 2 01:54:51 Bálint Balázs, Bálint Ádám
Túrakenu Férfi 2 01:55:18 Denke Sanyi Foki VIli
Túrakenu Férfi 2 01:58:58 Reményi Péter, Tóth Dénes
Túrakenu Férfi 2 02:00:20 Kovács Antal, Erényi Zoltán
Túrakenu Férfi 2 02:04:24 Novák Csaba, Novák András
Túrakenu Férfi 2 02:05:55 Horváth Csaba, Klemencz Henrik
Túrakenu Férfi 2 02:07:01 Oláh Gábor, Barta Iván
Túrakenu Férfi 2 02:09:21 Vígh Géza, Hajdú István
Túrakenu Férfi 2 02:10:57 Fekete Gábor, Mezey Gábor
Túrakenu Férfi 2 02:27:11 Takács György, Vámos Zoltán
Túrakenu Férfi 2 03:01:24 Fehér Bendegúz, Kovács Kristóf
Túrakenu Női 2 02:07:48 Vieland Ági, Pozsonyi Gabriella
Túrakenu vegyes 2 01:53:48 Enikő Carpenter, Molnar Rajmond
Túrakenu vegyes 2 01:57:37 Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Gyula
Túrakenu vegyes 2 01:58:08 Ilyés Edit alias Szépség, Tóth János alias Szörnyeteg
Túrakenu vegyes 2 02:00:56 Koch Marianne Judith - Rozgonyi László
Túrakenu vegyes 2 02:03:39 Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona
Túrakenu vegyes 2 02:05:35 Hartung Melinda, Kis András
Túrakenu vegyes 2 02:06:29 Cristina Piloca, Geiza Németh
Túrakenu vegyes 2 02:20:11 Szűcs Edit, Rell Lajos
Versenykajak 1 – nyílt-f 01:30:35 Horváth Bendegúz
Versenykajak 1 – nyílt-f 01:31:03 Babos DUDI Claudiu
Versenykajak 1 – nyílt-f 01:32:43 Vidacs Damian
Versenykajak 1 – nyílt-f 01:34:37 Wágner Csaba
Versenykajak 1 – nyílt-f 01:34:46 Bárány László
Versenykajak 1 – nyílt-f 01:37:58 Timár Zoltán
Versenykajak 1 – nyílt-f 01:40:51 Fekete István
Versenykajak 1 – nyílt-f 01:44:17 Darida Mircsea
Versenykajak 1 – nyílt-f 01:52:14 Kolozsi Tibor
Versenykajak 1 – nyílt-n 01:40:27 Potoniec Zsófia
Versenykajak 1 – nyílt-n 01:40:31 Angyal Villő
Versenykajak 1 – nyílt-n 01:44:08 Vezér Panni
Versenykajak 1 – nyílt-n 01:44:48 Fekete Csenge
Versenykajak 1 – nyílt-n 01:58:18 Lavinia Diaconescu
Versenykenu 1 – nyílt 02:07:26 Kolb Tamás